Itella Logistics - loģistikas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā klientiem pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu, ieskaitot noliktavas un transporta pakalpojumus. Itella Logistics ir POSTI Group uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Somijā. Itella uzsāka savu darbību Somijā kā valsts pasta uzņēmums, kuras ieņēmumu nodrošināja iekšējā tirgus attīstība Ziemeļvalstīs. Regulāri ieguldījumi un nepārtraukta darbība pētniecības un attīstības jomās ir ļāvuši kompānijai Itella ienākt jaunos un strauji augošos tirgos, piemēram, loģistikas un e-komercijas tirgos.

Itella Latvijā darbojas kopš 2001. gada. Mēs piedāvājam uzticamu un augstas kvalitātes loģistikas risinājumu , ņemot vērā mūsu klientu individuālās vajadzības. Itella Logistics sniedz pakalpojumus elektroniskās tirdzniecības, transporta pakalpojumu, kravu pārvadājumu un uzglabāšanas, līgumu loģistikas, konsultāciju un loģistikas risinājumu jomās, kuru pamatā ir informācijas tehnoloģijas.

Lai nodrošinātu operatīvu darbu un klientu apkalpošanu, Itella Logistics ir divi biroji - Galvenais birojs un termināls atrodas Ķekavā, bet otrais birojs - starptautiskajā lidostā „Rīga".

Itella Logistics - Jūsu prioritārais partneris loģistikas risinājumu tirgū, kā arī kompānijas interneta pakalpojumu un tirdzniecības jomās. 

Vairāk informācijas par mūsu uzņēmumu atradīsiet šeit

Mūsu kontakti